Kontür Uygulama Teknikleri
Son dönemin yeni trendi kontürle; alın, elmacık kemiği, burun kenarları, çene altı ve daha birçok noktayı şekillendirebilirsiniz. İhtiyacınız olan şey fırça ve kontür pudranız, Dora Joy kontür pudraları ile yüzünüzü ideal görünüme kavuşturabilir, yüz hatlarınızı belirginleştirebilirsiniz.

 

 

Uygulama Püf Noktaları

 


Kontür yüzünüzün belli noktalarını belirginleştirmek için kullanılan bir makyaj yönetimidir. Dora Joy kontür pudralarını yüz hatlarınızı belirginleştirmek için kullanabilirsiniz. Geniş bir alnı dış noktalara uygulayacağınız kontürle daha şekilli hale getirebilirsiniz. Yine çene altınız, elmacık kemikleriniz, dudaklarınızı büzüp yanaklarınızı çektiğinizde oluşan boşluklar gölgelendirme için idealdir. Burnunuzun daha şekilli görünmesini istiyorsanız, burun kenarlarına ve ucuna da kontür uygulayabilirsiniz.
 

Aydınlatıcı Uygulama Teknikleri

 

Yine en çok kullanılan makyaj yöntemlerinden biri olan highlighter, cildinize daha ışıltılı bir görüntü verecektir. Bunun için Dora Joy highlighterlarını kullanarak daha canlı bir cilde kavuşmanız mümkün!

 

Uygulama Püf Noktaları

 

Yapmanız gereken tek şey doğru noktalara ürünü etkin bir şekilde dağıtmak. Küçük bir fırça yardımıyla aldığınız ürünü şakaklarınızdan başlayarak göz üstüne, göz pınarlarına ve elmacık kemiğinin üstüne hafif dokunuşlarla yayabilirsiniz.

Kaynak: Rıfat Yüzüak

 

 

 

 

 

Dorajoy'u kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.