Kapatıcıyı Etkili Kullanma
Göz altı şişlikleri, torbaları, halkaları birçok kadının problemi ama çözümsüz değil. Doğru bir şekilde uygulanmış kapatıcı ile göz altı kusurlarınızı rahatlıkla kapatabilirsiniz. Cilt problemleri için problemli noktaya hafifçe yapacağınız uygulama yeterli olacaktır.

Kapatıcı Rengi Bulmak

Kapatıcı kullanırken kendi ten renginizden 1,2 ton koyusunu kullanmak hem kapatıcılık hem de makyajınızın bütünü açısından etkili olacaktır.

 

Uygulama püf noktaları

Cildinizde kapatmak istediğiniz bölgeye ürünü kullanarak, tampon hareketlerle yayabilirsiniz. Fırça yardımıyla kapatıcılığı sağlayana kadar işleme devam edebilirsiniz. Hafif dokunuşlarla istediğiniz makyaja kavuşmak zor değil.

 

Sabitlemek için pudra

Parlamayı önlemek ve makyajı sabitlemek için pudra şart. Dora Joy transparan pudra ile renk vermeden doğal, mat ve şeffaf bir görünüm sağlayabilirsiniz.

 

Uygulama püf noktaları

Pudra kullanırken dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta fırçayı yavaş hareketlerle pudraya dokundurmak. DJ pudra fırçasını yavaşça pudraya dokundurarak hafif hareketlerle yüzüne sürmen daha doğal bir görünüm sağlayacaktır.

Kaynak: Rıfat Yüzüak

Dorajoy'u kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.